• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Skadovsk - Lviv (Skadovsk - Poznan)

Wyjazdy: 15 Lip, 18 Lip, 20 Lip, 23 Lip, 25 Lip, 28 Lip, 30 Lip, 2 Sie, 4 Sie, 7 Sie
13:00 Lazurne (Khersonska obl.) Dworzec, ul.Oktyabrskaya 132
14:30 Skadovsk Dworzec, ul. Pasechnika 3
16:30 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
18:00 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
19:15 Kobleve Dworzec autobusowy, Odesskoe shosse, 4
20:20 Odessa Dworzec autobusowy, "Privokzalnaja", pl. Starosennaja, 1b
21:00 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
01:00 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
02:15 Gaisyn Dworzec autobusowy, 1 Travnja 129
03:25 Nemyriv Dworzec autobusowy, ul.Gorskogo 10
05:00 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
07:00 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
08:05 Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
09:30 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
12:20 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 szt. do 30 kg (90x50x40) - bezpłatnie, każdy następny 60 UAH
Informacje dodatkowe: Bilet musi zostać wydrukowany!Przyjazd może być opóźniony o 2-12 godzin z powodu kontroli granicznej.

Pokaż wszystkie kursy Lazurne (Khersonska obl.) - Lviv

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation