• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Lviv - Skadowsk (Poznan - Skadowsk)

Wyjazdy: 21 Lip, 23 Lip, 26 Lip, 28 Lip, 31 Lip, 2 Sie, 5 Sie, 7 Sie, 10 Sie, 12 Sie
23:50 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
02:00 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
03:05 Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
04:05 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
05:05 Letychiv Dworzec, ul. Y.Sawickiego 1 (ul. Shevchenka)
06:30 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
07:25 Nemyriv Dworzec autobusowy, ul.Gorskogo 10
08:20 Gaisyn Dworzec autobusowy, 1 Travnja 129
09:35 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
13:10 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
13:30 Odessa Dworzec autobusowy, "Privokzalnaja", pl. Starosennaja, 1b
15:40 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
17:20 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
19:00 Skadovsk Dworzec, ul. Pasechnika 3
19:30 Lazurne (Khersonska obl.) Dworzec, ul.Oktyabrskaya 132
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 szt.do 30 kg (90x50x40) - bezpłatnie, każdy następny 60UAH
Informacje dodatkowe: Bilet musi zostać wydrukowany!Przyjazd może być opóźniony o 2-12 godzin z powodu kontroli granicznej.

Pokaż wszystkie kursy Lviv - Lazurne (Khersonska obl.)

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation