• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kyiv - Zywiec

Anatolii Kantor
Wyjazdy: 19 Wrz, 20 Wrz, 21 Wrz, 22 Wrz, 23 Wrz, 25 Wrz, 26 Wrz, 27 Wrz, 28 Wrz, 29 Wrz
  1. 10:50Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  2. 13:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  3. 14:15Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  4. 15:50Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  5. 17:10Lutsk Centrum handlowe "Karavan", ul. Karpenka-Karogo, 1
  6. 18:30Volodymyr-Volynskyi Przystanek autobusowy Center, ul. Danyla Halytskogo, 14
  7. 19:00Novovolynsk Dworzec autobusowy, ul. Autobusna 4
  8. 20:40Ustyluh cło (UA/PL)
  9. 21:05Zosin cło (PL/UA)
  10. 00:05Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
  11. 01:55Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
  12. 04:20Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  13. 04:55Tychy Przystanek autobusowy, ul. Wyszyńskiego (przy Lodowisko)
  14. 05:25Pszczyna ul. Broniewskiego 1, parking near Aldi supermarket
  15. 06:00Bielsko-Biala Dworzec PKS, ul. Warszawska 7
  16. 06:30Zywiec DA, ul. 1 Maja, 2
  • Przewoźnik: Anatolii Kantor
  • Bagaż: 1 worek darmo, każda następna - 10% ceny biletu (tylko wtedy, gdy przestrzeń jest dostępna)

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation