• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Swiebodzin - Zaporizhia

CAZNA TRANS
Wyjazdy: 8 Maj, 9 Maj, 10 Maj, 11 Maj, 12 Maj, 13 Maj, 14 Maj, 15 Maj, 16 Maj, 17 Maj
  1. 08:00Swiebodzin Dworzec PKS, ul. Grottgera, 5
  2. 09:00Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
  3. 10:30Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa 5
  4. 12:00Wroclaw Dworzec PKS, ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  5. 13:40Opole Dworzec PKS, Marii Rodziewiczówny, 1
  6. 15:30Katowice Dworzec PKS, ul. Sądowa, 5
  7. 17:10Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  8. 19:10Rzeszow Dworzec PKP, Plac Dworcowy, Wagabunda
  9. 23:10Zosin cło (PL/UA)
  10. 01:15Ustyluh cło (UA/PL)
  11. 02:50Volodymyr-Volynskyi Dworzec PKS, ul. D. Halytskoho, 14
  12. 04:00Lutsk Dworzec PKS, ul. Koniakina, 39
  13. 05:30Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  14. 08:15Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  15. 10:45Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  16. 13:15Pyriatyn Dworzec autobusowy, ul. Korolenko 1
  17. 16:25Kremenchuk Dworzec PKS, Vorovskogo, 32/6, (Teatralna)
  18. 19:05Kamianske (Dniprodzerzhynsk) Dworzec PKS, ul. Sirenka (Loktukhova), 3
  19. 20:00Dnipro Dworzec PKS, str. Kurchatova, 10
  20. 21:30Zaporizhia Dworzec PKS, pr. Sobornyi, 20
  • Przewoźnik: CAZNA TRANS
  • Informacje dodatkowe: bagaż podręczny do 5kg - za darmo.
  • Bagaż: 1 szt.do 30kg (20x40x60) - za darmo, bagaż podręczny 20х20х40 - za darmo, każdy dodatkowy bagaż - 20% ceny biletu
  • Rabaty: 10% Studenci (ISIC)
    10% Emeryci od 60 lat
    10% Grupa od 10 osób
    50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation