• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Swiebodzin - Zaporizhia

CAZNA TRANS
Wyjazdy: 17 Wrz, 19 Wrz, 21 Wrz, 23 Wrz, 25 Wrz, 27 Wrz, 29 Wrz, 1 Paź, 3 Paź, 5 Paź
  1. 08:00Swiebodzin Dw. PKS, ul. Grottgera 5
  2. 09:00Zielona Gora Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27
  3. 10:30Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa 5
  4. 12:00Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
  5. 13:40Opole Dworzec, Marii Rodziewiczówny 1
  6. 15:30Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  7. 17:10Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
  8. 19:10Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
  9. 00:50Zosin cło (PL/UA)
  10. 02:55Ustyluh cło (UA/PL)
  11. 04:00Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  12. 05:30Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  13. 08:15Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  14. 10:45Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  15. 13:15Pyriatyn Dworzec autobusowy, ul. Korolenko 1
  16. 16:25Kremenchuk Dworzec PKS, Vorovskogo 32/6, (Teatralna)
  17. 19:05Dniprodzerzhynsk Dworzec PKS, ul. Loktukhova 3
  18. 20:20Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
  19. 22:20Zaporizhia Dworzec autobusowy, Soborniy ave., 20
  • Przewoźnik: CAZNA TRANS
  • Informacje dodatkowe: bagaż podręczny do 5kg - za darmo
  • Bagaż: 1 szt.do 30kg (20x40x60) - za darmo, bagaż podręczny 20х20х40 - za darmo, każdy dodatkowy bagaż - 20% ceny biletu
  • Rabaty: 10% Student (ISIC)
    10% Emeryci od 60 lat
    10% Grupa od 10 osób
    50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation