• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Warszawa - Kherson

FOP Smilskyi M.M.
Wyjazdy: 20 Paź, 25 Paź, 27 Paź, 1 Lis, 2 Lis, 3 Lis, 4 Lis, 5 Lis, 6 Lis, 7 Lis
  1. 07:00Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  2. 08:20Grójec Dworzec autobusowy, ul. Laskowa 1
  3. 09:00Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 8
  4. 10:25Pulawy Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
  5. 11:15Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 5a
  6. 14:05Hrebenne cło (PL-UA)
  7. 15:45Rava Ruska cło (UA-PL)
  8. 18:00Lviv Dworzec kolejowy, w pobliżu przedziału bagażowego, powierzchnia Pałac, 1
  9. 19:45Zolochiv Dworzec autobusowy, ul. Brodivska 2
  10. 20:50Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  11. 21:40Pidvolochisk Dworzec autobusowy, ul.Ternopilska 15A
  12. 21:55Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
  13. 23:20Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  14. 01:20Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  15. 04:00Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  16. 07:40Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  17. 10:00Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  18. 11:10Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  • Przewoźnik: FOP Smilskyi M.M.
  • Informacje dodatkowe: Możliwa zmiana autobusu w Tarnopolu
  • Bagaż: 1 szt.do 25kg (60х40х20) - bezpłatnie, każdy następny do 15kg. albo 0.25m - 5EUR

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation