• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Gdynia - Kropyvnytskyi (L)

LIDERTRANS/Agat
Wyjazdy: 21 Wrz, 25 Wrz, 29 Wrz, 1 Paź, 2 Paź, 3 Paź, 4 Paź, 5 Paź, 6 Paź, 7 Paź
  1. 10:00Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji
  2. 10:50Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
  3. 12:45Grudziadz Dworzec PKS, ul.Rapatskogo, 33
  4. 14:10Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  5. 15:15Torun Dworzec autobusowy, "Arriva", ul.Dąbrowskiego 8
  6. 16:10Wloclawek Dworzec autobusowy, ul. Okrzei 65
  7. 17:10Kutno Dworzec, ul. 3 Maja, 14
  8. 18:30Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  9. 21:00Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  10. 23:30Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  11. 01:30Dorohusk cło (PL-UA)
  12. 03:00Yagodyn cło (UA-PL)
  13. 06:00Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  14. 07:25Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  15. 09:05Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  16. 10:35Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  17. 12:55Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  18. 16:20Cherkasy Dworzec,  ul. V.Lozheshnikova 7
  19. 18:30Kropyvnytskyi Dworzec autobusowy, Soborniy, Olexandrijske s. 1
  • Przewoźnik: LIDERTRANS/Agat
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest zabroniony.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation