• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Gliwice - Zaporizhia

FOP Pavlovskyy
Wyjazdy: 17 Lis, 18 Lis, 19 Lis, 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis
  1. 11:00Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
  2. 11:40Bytom Dworzec, ul. Kolejowa 20
  3. 12:40Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  4. 14:40Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  5. 16:50Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
  6. 19:30Zamosc Dworzec autobusowy, Hrubieszowska 9
  7. 21:20Zosin cło (PL/UA)
  8. 22:50Ustyluh cło (UA/PL)
  9. 23:20Volodymyr-Volynskyi Dworzec autobusowy, ul. D. Galickogo 14
  10. 00:40Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  11. 02:10Rivne ul. Kievska 40, przy PKS
  12. 03:40Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  13. 05:20Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  14. 07:20Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  15. 13:00Kremenchuk Dworzec PKS, Vorovskogo 32/6, (Teatralna)
  16. 15:35Dniprodzerzhynsk Dworzec PKS, ul. Loktukhova 3
  17. 16:45Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
  18. 18:50Zaporizhia Dworzec autobusowy, Soborniy ave., 20
  • Przewoźnik: FOP Pavlovskyy
  • Informacje dodatkowe: Transport zwierząt w specjalnych pojemnikach wraz ze wszystkimi dokumentami za darmo. Rowery są niedozwolone.
  • Bagaż: 1 bagaż do 30kg. - za darmo, każdy dodatkowy kg. 20 UAH/3 PLN
  • Rabaty: 10% Młodzież od 12-18 roku życia
    10% Student (ISIC)
    15% Dzieci 5-11 lat
    99% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation