• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Czestochowa - Zaporizhia

FOP Pavlovskyy
Wyjazdy: 9 Maj, 10 Maj, 11 Maj, 12 Maj, 13 Maj, 14 Maj, 15 Maj, 16 Maj, 17 Maj, 18 Maj
  1. 09:30Czestochowa Dworzec PKS, al. Wolności, 45/47
  2. 11:10Gliwice Dworzec PKS, ul. Pionierów, 8
  3. 12:40Katowice Dworzec PKS, ul. Sądowa, 5
  4. 14:40Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  5. 17:10Rzeszow Dworzec PKS, ul. Grottgera, 1
  6. 19:25Zamosc Dworzec autobusowy, Hrubieszowska 1
  7. 21:30Zosin cło (PL/UA)
  8. 23:30Ustyluh cło (UA/PL)
  9. 23:55Volodymyr-Volynskyi Dworzec PKS, ul. D. Halytskoho, 14
  10. 01:10Lutsk Dworzec PKS, ul. Koniakina, 39
  11. 02:20Rivne Przystanek autobusowy, ul. Kyivska, 40, przy PKS
  12. 03:50Novohrad-Volynskyi Dworzec PKS, ul. Shevchenka, 45
  13. 05:30Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  14. 07:20Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  15. 12:30Kremenchuk Dworzec PKS, Vorovskogo, 32/6, (Teatralna)
  16. 14:50Kamianske (Dniprodzerzhynsk) Dworzec PKS, ul. Sirenka (Loktukhova), 3
  17. 15:30Dnipro Dworzec PKS, str. Kurchatova, 10
  18. 17:00Zaporizhia Dworzec PKS, pr. Sobornyi, 20
  • Przewoźnik: FOP Pavlovskyy
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt w specjalnych kontenerach wraz ze wszystkimi dokumentami - bezpłatnie bez zapewnienia miejsca; z miejscem - 50% ceny biletu. Rowery są niedozwolone. Bilet nie musi być drukowany. Może być zmiana autobusu w Volodymyr-Volynskyi.
  • Bagaż: 1 szt. (50x50x80) do 30 kg lub 2 szt. (65x30x45) - za darmo. Za każde dodatkowe 1 kg - 10 UAH /3 PLN
  • Rabaty: 10% Młodzież 12-18 lat
    10% Studenci (ISIC)
    15% Dzieci 0-12 lat
    99% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation