Według czasu
Według ceny

Kurs 08 Poland - Germany

Wyjazdy: 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź
09:00 Suwalki PGK, ul. Utrata
09:40 Augustow (podlaskie) Motel ul. Mazurska 4
10:30 Elk Dworzec autobusowy, st. nr 1
10:35 Gizycko parking przy biurze ORBIS
11:15 Ketrzyn Dworzec autobusowy, stan. 2
11:30 Pisz Dworzec autobusowy
12:00 Mragowo Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa
12:40 Biskupiec parking obok dworca PKS
12:45 Szczytno Dworzec autobusowy
14:00 Olsztyn Dworzec autobusowy, stanowisko 11
14:50 Ostroda Dworzec autobusowy, stanowisko 9
15:35 Ilawa Dworzec autobusowy
15:40 Nowe Miasto Lubawskie Stacja Orlen przy ul.Grunwaldzkiej
16:10 Brodnica Parking miejski przy stacji Statoil (ul.Sądowa)
17:00 Grudziadz Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa
17:30 Swiecie Dworzec autobusowy
19:50 Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
20:20 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
20:20 Naklo nad Notecia Dworzec autobusowy, stan. 4,5
06:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
07:00 Tostedt Kaufhaus BADE
07:30 Lubeck Haltestelle Beim Retteich 12
08:00 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
08:00 Schleswig ZOB
08:15 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
08:30 Flensburg Hauptbahnhof
08:30 Neumunster ZOB
09:00 Leer Zentral Omnibusbahnhof stan.1A
09:00 Cloppenburg ZOB
09:00 Bremerhaven Bismarckstr./Fruhlingstr.,P+R Parkplatz,przy HBF
09:00 Kiel ZOB
10:00 Groningen Central Station
Przewoźnik: SINDBAD
Bagaż: 2 szt.do 30kg-za darmo, każdy dodatkowy 40 PLN
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 0-12 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 55 lat
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Suwalki - Groningen

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information