• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Szczecin-Kyiv-Kherson (inside)

LUX-REISEN
Wyjazdy: 28 Sty, 29 Sty, 30 Sty, 31 Sty, 1 Lut, 2 Lut, 3 Lut, 4 Lut, 5 Lut, 6 Lut
  1. 12:30Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  2. 15:45Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  3. 16:45Pidvolochisk Dworzec autobusowy, ul.Ternopilska 15A
  4. 17:00Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
  5. 18:30Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  6. 19:50Letychiv Dworzec, ul. Y.Sawickiego 1 (ul. Shevchenka)
  7. 20:50Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  8. 21:40Nemyriv pobok skłepu ATB, ul. Gorkogo 82
  9. 22:25Gaisyn centrum handłowe Europejski, ul. 1Travnya 70A
  10. 23:20Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  11. 03:30Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  12. 04:30Kobleve Dworzec autobusowy, Odesskoe shosse, 4
  13. 05:30Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  14. 07:00Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  • Przewoźnik: LUX-REISEN
  • Rabaty: 50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation