Według czasu
Według ceny

Kurs 15P Switzerland - Poland

Wyjazdy: 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź
11:15 Genéve Gare Routiére Place Dorciére
12:15 Lausanne Parking du Vélodrome
13:15 Fribourg Place St. Leonard
13:45 Bern Car-Terminal Neufeld Studerstrasse 3012
15:15 Zürich Carparkplatz am Shilquai
18:45 Stuttgart Bus-Bf, Stuttgart-Obertürkheim, P+R Parkplatz, Hafenbahnstr. 15
05:15 Slubice Port Świecko, Świecko 39
06:20 Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
06:25 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
07:15 Szczecin Dworzec autobusowy, Plac Grodnicki 1
07:30 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
07:45 Walcz Dworzec autobusowy, stan. 4
08:00 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
08:15 Pila Dworzec autobusowy
08:35 Jastrowie Dworzec autobusowy
08:45 Koszalin Dworzec autobusowy, stanowisko 3
09:00 Gniezno Dworzec autobusowy
09:20 Czluchow baza PKS, ul. Wojska Polskiego 5
09:25 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
09:35 Wrzesnia Dworzec autobusowy, stan. 1
09:45 Chojnice Dworzec kolejowy
09:45 Szczecinek Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa 5
09:50 Slupsk Dworzec kolejowy , ul. Hugona Kollataja
09:55 Znin Dworzec autobusowy
10:00 Kolobrzeg Dworzec autobusowy
10:00 Inowroclaw Dworzec autobusowy
10:15 Czersk Parking ul. Kościuszki
10:25 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
10:45 Lebork Dworzec kolejowy
10:45 Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
10:45 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
10:55 Kolo Stacja paliw, Polmax, ul. Sienkiewicza 88
11:00 Wloclawek Dworzec autobusowy, stan. 9
11:00 Starogard Gdanski Dworzec autobusowy, stan. 10
11:25 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
11:25 Kutno McDonalds, ul. Józefów 26
11:30 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
11:40 Swiecie Dworzec autobusowy
11:50 Brodnica Parking miejski przy stacji Statoil (ul.Sądowa)
12:00 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
12:00 Plock Dw.PKP, ul. Dworcowa 46
12:15 Grudziadz Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa
12:15 Gdynia Dworzec autobusowy przy Poczcie
12:20 Nowe Miasto Lubawskie Stacja Orlen przy ul.Grunwaldzkiej
12:30 Elblag Dworzec autobusowy, Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
12:55 Kwidzyn Dworzec kolejowy
13:00 Gdansk Dworzec autobusowy, ul.3 Maja 12
13:15 Ostroda Dworzec autobusowy, stanowisko 9
14:20 Olsztyn Dworzec autobusowy, stanowisko 11
15:00 Biskupiec parking obok dworca PKS
15:30 Szczytno Dworzec autobusowy
15:35 Mragowo Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa
16:10 Ketrzyn Dworzec autobusowy, stan. 2
16:45 Pisz Dworzec autobusowy
16:45 Gizycko parking przy biurze ORBIS
17:45 Elk Dworzec autobusowy, st. nr 1
18:35 Augustow (podlaskie) Motel ul. Mazurska 4
19:15 Suwalki PGK, ul. Utrata
Przewoźnik: SINDBAD
Bagaż: 2 szt.do 30kg-za darmo, każdy dodatkowy 10 EUR
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 0-12 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 55 lat
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Genéve - Suwalki

Popularne połączenia do Suwalki

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information