• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kiev - Praha

Vilartrans
Wyjazdy: 26 Wrz, 3 Paź, 10 Paź, 17 Paź, 24 Paź, 31 Paź, 7 Lis, 14 Lis, 21 Lis, 28 Lis
  1. 20:30Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  2. 22:20Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  3. 01:00Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  4. 03:45Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  5. 04:40Shehyni cło (UA-PL)
  6. 05:10Medyka cło (PL-UA)
  7. 09:35Katowice Dworzec Wilhelma Szewczyka, 1
  8. 12:10Wroclaw Dworzec Autobusowy, ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  9. 13:35Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa 5
  10. 15:00Zawidow cło (PL-CZ)
  11. 15:05Habartice cło (CZ-PL)
  12. 15:50Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
  13. 16:45Mlada Boleslav Dworzec autobusowy, tř. Václava Klementa 1459, pl.1
  14. 17:40Praha Dworzec, ul. Krzizikova 4
  • Przewoźnik: Vilartrans
  • Bagaż: 1 bagaż do 30kg(30x50x80)+bagaż podręczny do 5kg - za darmo, każdy dodatkowy 10% ceny biletu

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation