Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Zaporizhia - Kolobrzeg

Akvitania-Lux
Wyjazdy: 13 Cze, 16 Cze, 20 Cze, 23 Cze, 27 Cze, 30 Cze, 4 Lip, 7 Lip, 11 Lip, 14 Lip
  1. 21:00Zaporizhia Dworzec autobusowy, Soborniy ave., 20
  2. 23:00Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
  3. 02:35Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
  4. 04:45Lubny Dworzec PKS, pr. Volodymyrskiy 157
  5. 09:00Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  6. 11:15Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  7. 14:05Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  8. 15:20Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  9. 18:00Yagodyn cło (UA-PL)
  10. 18:15Dorohusk cło (PL-UA)
  11. 19:40Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  12. 22:40Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  13. 00:50Lodz Dworzec, Al. Włókniarzy 227
  14. 03:40Torun Dw.PKP Toruń Miasto, pl.18 Stycznia 4
  15. 05:15Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  16. 06:35Grudziadz Dworzec PKS, ul.Rapackiego, 33
  17. 08:40Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
  18. 09:30Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji 1
  19. 10:35Lebork ul. Dworcowa 5
  20. 11:40Slupsk Dworzec, ul. Hugona Kołłątaja 15A
  21. 12:45Koszalin Dworzec, ul.Zwyciestwa 1
  22. 13:30Kolobrzeg Al. Kolejowa 6
  • Przewoźnik: Akvitania-Lux
  • Informacje dodatkowe: Przewóz rowerów wyłącznie w formie zdemontowanej w obecności wolnego miejsca w bagażniku (cena do uzgodnienia). Przewóz zwierząt w specjalnych skrzyniach (określa przewoźnik)
  • Bagaż: 2 bagaż do 30kg(80x80x40) za darmo, każdy dodatkowy 1EUR/kg

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation