• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 2 (Kolobrzeg) Kolobrzeg - Kharkiv

Wyjazdy: 22 Lip, 23 Lip, 24 Lip, 25 Lip, 26 Lip, 27 Lip, 28 Lip, 29 Lip, 30 Lip, 31 Lip
06:40 Kolobrzeg Al. Kolejowa 6
07:30 Koszalin Dworzec, ul.Zwyciestwa 1
08:50 Szczecinek Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa 5
09:50 Chojnice Dworzec, ul. Dworcowa 1
10:20 Sempulno-Kraienske Plac Wolności
11:40 Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
12:30 Inowroclaw plac Jana Kasprowicza 5, PKS
13:50 Konin Dworzec, ul. Grunwaldzka 4
14:20 Kolo Dworzec, ul. Torunska 70
15:00 Zghezh ul. Kolejowa 3
16:20 Lodz Dworzec, Al. Włókniarzy 227
17:35 Czestochowa Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
23:55 Korczowa cło (PL-UA)
01:45 Krakovets cło (UA-PL)
03:30 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
06:15 Dubno Dworzec autobusowy, ul.Zabrama 26
07:05 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
08:35 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
10:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
12:20 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
12:50 Kyiv Dworzec, pr. Nauki 1
13:50 Kyiv airport Boryspil Przystanek na żądanie
15:40 Pyriatyn Dworzec PKS, ul. Chervonoarmejska 154
16:35 Lubny Dworzec, pr.Vladimirskiy 157
16:55 Khorol Stacja benzynowa "WOG", w pobliżu AC-2, ul. Glybokodolinna, 27A
18:00 Reshetylivka Dworzec autobusowy
18:45 Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
20:50 Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
21:00 Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 szt. bagażu (60x40) 30 kg i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu
Informacje dodatkowe: Bilet musi zostać wydrukowany. Przewóz zwierząt dozwolony tyłko ze wszystkimi dokumentami, kagancem i kupionym miejscem. Przyjazd może być opóźniony o 2-12 godzin z powodu kontroli granicznej.

Pokaż wszystkie kursy Kolobrzeg - Kharkiv

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation