Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Бари-Одесса

05:00 Bari Staz. FS-Via G.Capruzzi
05:20 Foggia Piazza della stazione Fs-Piazalle Vittorio Veneto
08:35 Pescara Stazione FS, piazza della Republica
10:00 San Benedetto del Tronto Vialle dello Sport, Piazalle stadio
11:45 Ancona Piazza Rosselli-Stazione Fs
12:20 Pesaro Area servizio Fogli, Total verso Sud, Agip verso Nord
14:15 Rimini Piazza Battisti, stazione FS
15:30 Ravenna Via Aldo Moro, Autostazione
17:10 Ferrara Stazione Fs-Lato hotel Jolly
18:40 Padova Autostaz. Piazzale Boschetti
21:45 Trieste Autostazione, piazza Liberta, 9
12:20 Zahony cło (HU-UA)
13:00 Uzhgorod Dworzec, ul.Stancijna 2
14:05 Mukachevo Dworzec, Akademika Pavlova 214
16:40 Stryi Bus Station, 7 Vokzalnaya str.
18:15 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
20:25 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
22:20 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
00:30 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
03:10 Uman Bus Station, 1 Kievskaya str.
07:20 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
Przewoźnik: Odri
Zasady zwrotu: do 48g: 85%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Dzieci 13-26 lat
10% Emeryci od 60 lat
30% Dzieci 4-12 lat
50% Dzieci 2-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information