Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Быдгощ - Кировоград

14:30 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
15:45 Torun Dworzec autobusowy "Arriva", ul.Dąbrowskiego 8
16:50 Wloclawek Dw. PKS, ul. Okrzei
18:45 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/205
21:00 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
23:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
06:00 Lutsk Bus Station, 39 Konyakina str.
07:25 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
09:05 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
10:35 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
13:25 Kiev Dworzec pr. Nauki, 1
14:10 Boryspil Lotnisko
17:10 Cherkasy Dworzec, ul.Krupskoi, 7
18:40 Kamianka (Cherkaska obl.) Dworzec ul. Gogolya, 21
20:00 Kirovohrad Bus Station, 1 Olexandrijske s.
Przewoźnik: PP Tvad
Bagaż: 1 bag up to 50kg(60x40x40)-free
Informacje dodatkowe: Carriage of animals is not possible
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information