Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Гамбург - Бухарест

06:00 Hamburg ZOB am Hbf
08:45 Hannover ZOB
09:45 Hildesheim Goslarsche Straße 71
11:15 Gottingen Busbahnhof - Zooinstitut, 28 Berliner Str.
12:15 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
14:14 Fulda ZOB
17:30 Nurnberg ZOB, Rothenburger Str.
11:30 Arad Dworzec autobusowy Transdara
13:00 Timisoara Autogara Atlassib,Calea Dorobantilor nr. 59
14:00 Lugoj Dworzec autobusowy Atlassib
15:30 Deva Autogara Plus Com, Piața Gării 2
16:30 Sebes Autogara Voltrans
17:30 Sibiu Dworzec autobusowy Turnișor
19:00 Fagaras B-dul Unirii 13
20:30 Brasov Autogara Bartolomeu
22:00 Ploiesti Autogara Sud
23:30 Bucuresti Dworzec autobusowy Rahova Sos. Alexandriei nr.164
Przewoźnik: Atlassib
Bagaż: 2 bag up to 40kg-free, every next 1 kg - 1.5 EUR
Zasady zwrotu: do 1g: 90%
Zniżki: 10% Student
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information