Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Гдыня - Харьков

22:50 Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji
23:50 Gdansk Dw.PKS ul.3 Maja 12
01:05 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
02:25 Ostroda Dw. PKS Słowackiego 14
05:00 Plonsk Dworzec PKS
07:00 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
10:00 Lublin Dworzec autobusowy, ul. Al. Tysiąclecia 6
12:15 Dorohusk CLO POL-UKR
13:40 Yagodyn cło (UA-PL)
16:25 Lutsk Bus Station, 39 Konyakina str.
17:40 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
20:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
22:45 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
05:20 Sumy Bus Station, 40 Baumana str.
08:35 Kharkiv Dworzec, prospekt Gagarina 22
Przewoźnik: Stecik T.V./Kaluzhenov V.V./Boreychuk M.I.
Bagaż: 1 bag and hand luggage - free of charge, every next - 10% of the ticket price
Informacje dodatkowe: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 3g: 30%
po 3g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information