Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Кировоград - Быдгощ

01:30 Kirovohrad W pobliżu kina "Zorianyi"
03:30 Cherkasy Dworzec, ul.Krupskoi, 7
05:45 Boryspil Lotnisko
07:00 Kiev Dworzec pr. Nauki, 1
07:50 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
10:20 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
12:00 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
13:30 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
15:00 Lutsk Bus Station, 39 Konyakina str.
19:50 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
22:15 Warszawa Żwirki i Wigury 1
23:00 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
01:25 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/205
03:40 Wloclawek Dw. PKS, ul. Okrzei
05:20 Torun Dworzec autobusowy "Arriva", ul.Dąbrowskiego 8
06:30 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
Przewoźnik: Avtotranzit
Informacje dodatkowe: Carriage of animals is not possible
Zasady zwrotu: do 72g: 75%
odjazd od 72g do 24g: 50%
odjazd od 24g do 4g: 25%
po 4g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information