Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Санкт-Петербург - Вулканешты

06:50 Sankt-Peterburg Bus Station "Baltijskiy"
10:40 Otaci Dworzec
11:50 Soroca Dworzec autobusowy
12:50 Florești Dworzec autobusowy str. Irmita 9
13:45 Belcy Bus Station, str. Stefan cel Mare 2
15:25 Orhei Bus Station str. Sadovyanu
16:25 Kishinev Bus Station "NORD" str. Kalia Mosilor 2/1
17:10 Hînceşti Dworzec autobusowy
18:05 Leova Dworzec autobusowy
18:45 Cantemir Dworzec autobusowy
19:40 Cahul Bus Station str. Ivan Spirin 6
20:25 Vulcănești Dworzec autobusowy
Przewoźnik: Rute Auto Internationale
Bagaż: 1 bag up to 20 kg (60x20x40) -free, every next EUR 5
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Dzieci 13-18 lat
10% Osoby niepełnosprawne
50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information