Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Хайльбронн - Калининград

06:00 Heilbronn Bahnhofstraße 36,
07:00 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
08:00 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
09:00 Frankfurt am Main airport Lotnisko
10:00 Limburg an der Lahn Kopenhagener Straße
11:30 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
12:30 Köln airport Flughafen ZOB
12:00 Köln airport Flughafen ZOB
13:30 Dortmund ZOB, Steinstrasse
13:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
15:00 Paderborn Autohof Mönkeloh
14:30 Paderborn Autohof Mönkeloh
16:00 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
15:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
17:30 Hannover ZOB
17:00 Hannover ZOB
18:10 Braunschweig Hauptbahnhof, Berliner str.
19:10 Magdeburg ZOB am Hbf
09:00 Kaliningrad Bus Station
Przewoźnik: Benz Reisen
Bagaż: 1 шт 70*50*40cm up to 25 kg for free, every next from 5/15 EUR
Informacje dodatkowe: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 50 euros needed.Carriage of animals - 40-100% of ticket price.
Zasady zwrotu: do 744g: 90%
odjazd od 744g do 72g: 75%
odjazd od 72g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci od 60 lat
10% Osoby niepełnosprawne
40% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information