Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Харьков - Гдыня

22:30 Kharkiv Dworzec, prospekt Gagarina 22
02:00 Sumy Bus Station, 40 Baumana str.
08:30 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
10:45 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
13:30 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
14:45 Lutsk Bus Station, 39 Konyakina str.
17:45 Yagodyn cło (UA-PL)
17:25 Dorohusk CLO POL-UKR
19:15 Lublin Dworzec autobusowy, ul. Al. Tysiąclecia 6
21:45 Warszawa airport Chopina Teminal
22:30 Warszawa Dworzec autobusowy "Centralna"
23:00 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
23:45 Plonsk Dworzec PKS
02:20 Ostroda Dw. PKS Słowackiego 14
03:35 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
04:55 Gdansk Dw.PKS ul.3 Maja 12
05:30 Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji
Przewoźnik: Stecik T.V./Kaluzhenov V.V./Boreychuk M.I.
Bagaż: 1 bag and hand luggage - free of charge, every next - 10% of the ticket price
Informacje dodatkowe: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 3g: 30%
po 3g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information