Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 006 Zurich - Berlin (08:00)

08:00 Zürich Carparkplatz am Shilquai
09:05 Konstanz Döbeleparkplatz
09:20 Konstanz Allmannsdorf, Mainaustraße 154
09:55 Meersburg Kościół, Stettener Straße, 88709
10:25 Friedrichshafen Bf
13:30 München ZOB
16:15 Bayreuth Goethestraße,hbf
16:50 Himmelkron Autohof
17:10 Münchberg Dworzec autobusowy August-Horch-Straße 12
20:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information