Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 011 Bodensee - Dortmund (07:20)

07:20 Konstanz Döbeleparkplatz
08:40 Titisee Am Badeparadies 1, 79822
09:30 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
10:30 Kehl Busbahnhof/Hbf
10:45 Strasbourg Place de l Etoile
15:35 Leverkusen Dworzec kolejowy
16:30 Düsseldorf ZOB
17:15 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
17:45 Bochum Wittener Straße, under the railway bridge
18:10 Dortmund ZOB bei Hbf
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information