Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 14 Gorlitz - Koln

08:20 Gorlitz Hbf
09:05 Bautzen Schliebenstraße, Parkplatz
09:55 Hoyerswerda Lausitzer Platz
11:05 Cottbus ZOB, Marienstr. 1
12:40 Berlin Südkreuz Bf, ul.Hildegard-Knef-Platz
13:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
15:20 Magdeburg ZOB am Hbf
17:20 Hannover ZOB am Hbf, Raschplatz
20:30 Duisburg Hbf., ZOB
21:05 Düsseldorf ZOB am Hbf
21:50 Leverkusen Mitte Busbahnhof
22:25 Köln airport Flughafen ZOB
Przewoźnik: Postbus
Bagaż: 1 bag up to 23kg(74,5x49,5x27,5)-free, every next from 10 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information