Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 19 Poland-Italy (2)

10:15 Sanok Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
11:15 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
11:55 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
12:20 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
12:50 Gorlice ul. Bardiowska 4, dawny dworzec kolejowy
13:20 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
13:50 Nowy Sacz Dworzec PKS
14:25 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
15:05 Mszana Dolna Dworzec PKS
15:40 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
11:30 Nowa Sarzyna dworzec PKP
11:10 Lezajsk dworzec PKP
12:20 Kolbuszowa dworzec PKP
14:00 Mielec parking obok dworca PKS
11:30 Przemysl ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
12:10 Jaroslaw dworzec PKS ul. Pruchnicka st. 1
12:30 Przeworsk Dworzec PKS
13:20 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
13:50 Ropczyce Dworzec PKS Zielona 1
14:15 Debica dworzec PKS ul. Głowackiego st. 6
15:00 Tarnow dworzec PKS, ul. Dworcowa, /stanowisko międzynarodowe/
15:30 Brzesko Dworzec autobusowy, ul. Uczestników Ruchu Oporu
15:50 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
09:45 Zamosc Dworzec autobusowy, Hrubieszowska 1
11:10 Janow Lubelski Dworzec PKS
11:50 Nisko Plac Wolności
12:15 Stalowa Wola Dworzec PKS
13:05 Tarnobrzeg Dworzec PKS, stan 2, ul. A. Mickiewicza
12:45 Sandomierz parking przed dworcem PKP
12:40 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
13:15 Starachowice dworzec zachodni PKS
10:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
12:00 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
13:00 Radom dworzec PKS
13:45 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
14:45 Kielce Dworzec PKS
15:30 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
16:00 Szczekociny Dworzec PKS
16:45 Zawiercie przystanek MZK ul. Sikorskiego
17:00 Tarnowskie Gory dworzec autobusowy, st. nr 2, ul. Pokoju
15:45 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
16:45 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
17:00 Zory Dworzec PKS
17:30 Rybnik Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
14:45 Sucha Beskidzka Dworzec autobusowy, st. nr 3
15:30 Wadowice Dworzec autobusowy
15:55 Andrychow Dworzec autobusowy
16:20 Kety Dworzec autobusowy
16:55 Oswiecim Przystanek MZK, ul. Konarskiego przy LIDL
16:00 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
17:15 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi stan. 1-2
17:30 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
17:40 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
17:45 Zabrze Pl. Warszawski
18:30 Gliwice zajezdnia PKS ul. Pionierów 8
05:45 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
07:15 Venezia Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
07:15 Mestre Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
08:00 Padova Piazzale Stazione6/przy stazione FS
09:00 Ferrara Stazione FS Bar Fiorella
09:45 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
11:15 Firenze Piazzale Montelungo Fermata Bus
12:05 Arezzo Via Bernardo Rossellino 11
14:50 Roma Dworzec autobusowy Tiburtina stan.18
15:45 Frosinone Stazione FS, Piazza A. Kambo 2
16:30 Cassino bramki autostradowe
17:00 Caianello Hotel Re di Cuori, Via Ceraselle 1
17:30 Caserta Dworzec kolejowy-Piazza Garibaldi
18:10 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
18:45 Pompei Piazza Mercato
19:15 Salerno Piazza Concordia
19:45 Battipaglia Parking przy Villa Comunale/Bar Consis/
Przewoźnik: SINDBAD
Bagaż: 1 bags up to 25kg-free, every next 10 EUR.
Zasady zwrotu: do 336g: 90%
odjazd od 336g do 48g: 75%
odjazd od 48g do 0g: 10%
Zniżki: 10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 0-12 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 55 lat
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information