Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 279 Котовск - Николаев

05:00 Mykolaiv Dworzec autobusowy Plac Oktiabrskij 21
06:05 Nova Odesa Kukhareva 8g
07:15 Voznesensk Dworzec, ul. Zovtneva 146
07:33 Oleksandrivka (Voznesenskiy r-n) Dworzec
08:00 Yuzhnoukrainsk Dworzec, ul.Druzby Narodov 27
08:27 Blagodatne (Arbyzynskiy r-n) Dworzec
08:50 Mygiya Dworzec
09:10 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec
09:40 Kumari Dworzec
10:20 Kryve Ozero Dworzec
11:45 Balta Dworzec
12:25 Kotovsk Dworzec
Przewoźnik: Orion-Avto
Bagaż: 10% from ticket price
Zasady zwrotu: do 2g: 90%
odjazd od 2g do 0g: 80%
Zniżki: 5% Grupa od 5 osób
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 60 lat
20% Zwierzęta mały (w skrzyni)
30% Dzieci 6-12 lat (bez przestrzeni bagażowej)
40% Dzieci 0-6 lat (bez przestrzeni bagażowej)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information