Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 31 Hamburg - Munchen (09:25)

09:25 Hamburg ZOB am Hbf
11:35 Hannover ZOB
13:20 Gottingen Hbf. Berliner Str.
14:05 Kassel Kaufungen Papierfabrik
16:30 Schweinfurt Hbf
17:25 Bamberg Hbf
18:15 Nurnberg airport Lotnisko
20:25 München ZOB
Przewoźnik: Postbus
Bagaż: 1 bag up to 23k (74,5x49,5x27,5)-free, every next from 10 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information