Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 383 Liberec-Praha-Rachiv (7)

16:00 Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
17:00 Mlada Boleslav Dworzec, tř. Václava Klementa 1459
18:30 Praha Bus Station "Florenc"
21:00 Brno Bus Station "Zvonarka"
00:55 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
02:15 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
04:15 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
10:40 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
11:50 Stryi Bus Station, 7 Vokzalnaya str.
12:50 Dolyna Dworzec, ul.Privokzalna 1
13:55 Kalush Dworzec, ul.Privokyalna 15
15:00 Ivano-Frankivsk Bus Station, 30 Zaliznichna str.
16:35 Nadvirna square near Eternal flame
17:05 Delatyn Center
19:00 Rachiv Bus station str. Privokzalna 11
Przewoźnik: D.M.D. Group
Bagaż: 1 bag up to 25kg(30x60x80)-free, every next from 10 USD or 80 UAH
Informacje dodatkowe: Carriage of animals with all documents is possible, 20-50% of tickets price needed.
Zasady zwrotu: do 24g: 85%
odjazd od 24g do 12g: 50%
po 12g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci od 60 lat
10% Student (ISIC)
50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information