Filtry

Cena
Czas odjazdu
00.00god
23.59god
Czas przyjazdu
00.00god
23.59god
Rodzaje połączeń
Rodzaj transportu

Wybór komfortu

Rodzaj komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 383 Liberec-Praha-Rachiv (7)

16:00 Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
17:00 Mlada Boleslav Dworzec, tř. Václava Klementa 1459
18:30 Praha Bus Station "Florenc"
21:00 Brno Bus Station "Zvonarka"
00:55 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
02:15 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
04:15 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
10:40 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
11:50 Stryi Bus Station, 7 Vokzalnaya str.
12:50 Dolyna Dworzec, ul.Privokzalna 1
13:55 Kalush Dworzec, ul.Privokyalna 15
15:00 Ivano-Frankivsk Bus Station, 30 Zaliznichna str.
16:35 Nadvirna square near Eternal flame
17:05 Delatyn Center
19:00 Rachiv Bus station str. Privokzalna 11
Przewoźnik: D.M.D. Group
Bagaż: 1 bag up to 25kg(30x60x80)-free, every next from 10 USD or 80 UAH
Informacje dodatkowe: Carriage of animals with all documents is possible, 20-50% of tickets price needed.
Polityka zwrotu: do 48g: 85%
odjazd od 48g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci od 60 lat
10% Student (ISIC)
80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać