Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 731 Городок - В.Карабчиев - Хмельницкий

05:25 Gorodok, Hmelnitska obl Dworzec
05:40 Papirnya (Khmelnitska obl.) Przystanek na żądanie
05:45 Stara Pisochna Przystanek na żądanie
05:48 Kupyn Przystanek na żądanie
05:55 Velyka Levada Przystanek na żądanie
06:06 Skipche Przystanek na żądanie
06:25 Velykyi Karabychiiv Dworzec
06:45 Skipche Przystanek na żądanie
06:56 Syrvatintsi Przystanek na żądanie
07:01 Zavadyntsi (Хмельницька обл.) Przystanek na żądanie
07:10 Velyka Yaromyrka Przystanek na żądanie
07:20 Lisovody Przystanek na żądanie
07:45 Gorodok, Hmelnitska obl Dworzec
07:54 Zhyshcynytsi Przystanek na żądanie
08:07 PIlniy Oleksinets, Hmelnitska obl Przystanek na żądanie
08:25 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Dworzec
08:39 Pravdivka (Khmelnitska obl.) Przystanek na żądanie
08:47 Antonivtsi (Khmelnitska obl.) Przystanek na żądanie
08:55 Skarzhentsi, Khmelnytska obl Przystanek na żądanie
09:20 Khmelnytskyi Dworzec - 2, ul. Shevchenka 66
09:25 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
Przewoźnik: Podllya Tour
Informacje dodatkowe: ВХ 3089 АМ, ВХ 0370 ВО, ВХ 8841 АС
Zasady zwrotu: do 240g: 80%
odjazd od 240g do 120g: 50%
odjazd od 120g do 48g: 20%
po 48g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information