Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 802 837 Штутгарт - Кошице

17:30 Stuttgart ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
18:45 Ulm Hbf. Omnibusbahnhof
20:40 München Bus Station "Hackerbrücke"
05:10 Piešťany Dworzec
05:50 Trenčín Dworzec
06:40 Považská Bystrica Dworzec
07:15 Žilina Dworzec
08:25 Ružomberok Dworzec
08:50 Liptovský Mikuláš Dworzec
09:45 Poprad Dworzec
10:10 Levoca Dworzec
11:05 Prešov Dworzec
11:35 Košice Dworzec, Stanicne nam. 9
Przewoźnik: INTERBUS
Bagaż: 1 bag 60x90x40 - free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: do 24g: 75%
odjazd od 24g do 12g: 50%
po 12g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information