Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 802 846 Hamburg - Kosice

15:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
16:45 Bremen ZOB, Internationale
18:45 Hannover ZOB
20:45 Magdeburg ZOB Bussteig 7
04:00 Praha Bus Station "Florenc"
06:30 Brno Bus Station "Zvonarka"
07:50 Trenčín Dworzec
08:30 Považská Bystrica Dom. sluzieb
09:10 Žilina Dworzec
10:10 Ružomberok Dworzec
11:20 Liptovský Mikuláš Dworzec
12:00 Poprad Dworzec
12:40 Levoca Dworzec
13:30 Prešov Dworzec
14:00 Košice Dworzec, Stanicne nam. 9
Przewoźnik: INTERBUS
Zasady zwrotu: do 24g: 75%
odjazd od 24g do 12g: 50%
po 12g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information