Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 802 846 Kosice - Hamburg

10:30 Košice Dworzec, Stanicne nam. 9
11:00 Prešov Dworzec
11:50 Levoca Dworzec
12:30 Poprad Dworzec
13:10 Liptovský Mikuláš Dworzec
13:50 Ružomberok Dworzec
15:20 Žilina Dworzec
16:00 Považská Bystrica Dom. sluzieb
16:40 Trenčín Dworzec
18:40 Brno Bus Station "Zvonarka"
21:30 Praha Bus Station "Florenc"
04:25 Magdeburg ZOB Bussteig 7
06:25 Hannover ZOB
08:10 Bremen ZOB, Internationale
09:40 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
Przewoźnik: INTERBUS
Zasady zwrotu: do 24g: 75%
odjazd od 24g do 12g: 50%
po 12g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information