Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 807 815 Michalovce - Brodford

06:00 Košice Dworzec, Stanicne nam. 9
06:30 Prešov Dworzec
07:20 Levoca Dworzec
08:00 Poprad Dworzec
08:40 Liptovský Mikuláš Dworzec
09:10 Ružomberok Dworzec
10:50 Žilina Dworzec
11:20 Považská Bystrica Dworzec
12:00 Trenčín Dworzec
16:30 Praha Bus Station "Florenc"
17:30 Plzeň Dworzec, ul.Husova 90
05:50 Brussel Dworzec Eurolines
08:50 Dover Dworzec
13:30 Peterborough Queensgate Bus Station
14:30 Leicester St. Margarets Bus Station, Stop 21,22
14:00 Birmingham Paradise Circus Queensway
15:45 Derby Dworzec
16:30 Sheffield Brown Street, post code S1
16:30 Bradford William Street, BD1
Przewoźnik: INTERBUS
Bagaż: 1 bag from 5 EUR
Zasady zwrotu: do 24g: 75%
odjazd od 24g do 12g: 50%
po 12g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 14% Młodzież poniżej 26 roku życia
14% Emeryci od 60 lat
38% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information