Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 815 Харьков - Созополь

06:00 Kharkiv Plekhanovska str, 65/ metro station "Sportivnaya"
09:15 Dnipro Sicheslavinska naberezhna 33, Circus
10:30 Zaporizhia Lenina ave. 92, Shopping center "Palmira plaza"
15:15 Kherson Bypass M-14 Odessa - Melitopol - Novoazovsk, stacje benzynowe WOG
16:00 Mykolaiv Lenina ave. 98/ shopping center "City Center"
11:30 Kavarna route Varna - Durankulak
12:10 Balchik Gas Station "Lafi"
12:30 Albena Bus Station
12:40 Kranevo "Top Market" bus station
13:00 Zlatni pyasatsi Управление
13:45 Slanchev Den Bus Station
14:10 Saints Constantine and Helena Parking near complex
14:30 Varna "Poligraphia" bus station
15:00 Kamchia fork to Kamchia
15:30 Byala АЗС у дороги
15:40 Obzor Dworzec
16:00 Slanchev Bryag Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
16:20 Nesebar Hotel Fiesta Panorama
16:25 Ravda post, restaurant Tornado
16:30 Aheloy restaurant Black And White
16:40 Pomorie Bus Station in new town
17:00 Sarafovo zatoczka airport
17:20 Burgas Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
17:45 Chernomorets on the route (under the bridge)
18:00 Sozopol restaurant Cherno more
Przewoźnik: ODD Doris
Bagaż: 1 bag up to 20kg(20x30x60)-free, every next - 30 EUR
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
po 12g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information