Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 86 Кельн - Сантерамо-ин-Колле

07:00 Köln airport Flughafen ZOB
09:20 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
09:55 Darmstadt Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
10:30 Mannheim Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
11:55 Karlsruhe Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
13:15 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
14:30 Ulm Neue Strasse
15:40 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
16:35 München P+R Fröttmaning
06:22 Cerignola Transfer
06:55 Andria Via Ovidio ang.V.Vecchia Barletta
07:15 Corato Via Andria 90 c/o AGIP
07:30 Ruvo di Puglia Via De Filippo 2
07:40 Terlizzi Corso Garibaldi
08:00 Bitonto Str.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP
08:25 Bari Lagro Sorrentino (retro Staz. FS)
08:50 Casamassima V Noicattaro 56 Bar Melior
09:00 Turi Largo Marchesale
09:15 Putignano Via Cappuccini front B.ca Roma
09:30 Noci Villa Comunale di fronte Orologio
09:45 Santeramo in Colle c/o Agip via Gioia
Przewoźnik: Marino Autolinee
Bagaż: 2 bag up to 30kg (140 cm)-free
Zasady zwrotu: do 48g: 70%
po 48g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 15% Młodzież poniżej 25 roku życia
15% Emeryci od 60 lat
40% Dzieci 0-11 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information