Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 97 Lyon - Santeramo in Colle

15:00 Lyon Dworzec autobusowy Perrache Cours de Verdun
16:30 Grenoble Place de la Gare c/o H.TERMINUS
06:30 Andria Via Ovidio ang.V.Vecchia Barletta
06:50 Corato Via Andria 90 c/o AGIP
07:05 Ruvo di Puglia Via De Filippo 2
07:20 Terlizzi Corso Garibaldi
07:35 Bitonto Str.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP
08:00 Bari Lagro Sorrentino (retro Staz. FS)
08:20 Casamassima V Noicattaro 56 Bar Melior
08:30 Turi Largo Marchesale
08:40 Putignano Via Cappuccini front B.ca Roma
09:05 Noci Villa Comunale di fronte Orologio
09:40 Santeramo in Colle c/o Agip via Gioia
Przewoźnik: Marino Autolinee
Bagaż: 2 bag up to 30kg (140 cm)-free
Zasady zwrotu: do 48g: 70%
po 48g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 15% Młodzież poniżej 25 roku życia
15% Emeryci od 60 lat
40% Dzieci 0-11 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information