Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy N92 Essen - Munchen

19:25 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
20:10 Düsseldorf Hbf., Fernbusbhf., Worringer Str.
21:05 Leverkusen Dworzec kolejowy
21:40 Bonn Thomastrasse
23:55 Frankfurt am Main Hbf
00:25 Frankfurt am Main airport Lotnisko
00:55 Darmstadt Hbf, Westseite
01:40 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
02:05 Heidelberg Hauptbahnhof
02:55 Karlsruhe Hbf, ZOB
05:35 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
06:30 München ZOB
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information