Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Херсон - Кёльн

21:00 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
22:00 Mykolaiv Dworzec autobusowy Plac Oktiabrskij 21
01:00 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
04:45 Uman Bus Station, 1 Kievskaya str.
07:30 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
09:30 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
11:45 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
14:30 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
02:30 Cottbus ZOB, Marienstr. 1
04:15 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:30 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
10:30 Bremen Hbf.,SinemaXX, Breitenweg 25
12:15 Osnabruck Hbf.,Theodor-Heuss-Platz 2
13:00 Dortmund Hbf Nordseite, Steinstrasse
13:50 Essen Hbf., Am Hauptbahnhof 5
14:20 Wuppertal Hbf., Döppersberg
14:30 Köln Hbf, ZOB, Breslauer Platz
Przewoźnik: Lvivske ATP 14631
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
20% Dzieci 4-12 lat
50% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information