Питань до водіїв не має,все супер.Є питання до сервісу.При замовленні і бронюванні квітків є інформація,що пересадка у Львові через 3,5 години,точний час пересадки не вказаний.Після оплати приходить білет в якому вказаний час пересадки 14.00.Я вибачаюсь,якщо ми приїхали у Львів в 8 ранку,то 3,5 годин,це аж ніяк не 14,00) Купувати білет з пересадкою 7 годин,не має змісту,простіше купувати до Львову, а звідти далі,бо особисто в моє місто були автобуси і в11,ів12,і 13 годин,але я мусила чекати свій автобус.Діспетчера кажуть ви бачили,що брали,вибачте це обман споживача,бо білети ти бачиш лише тоді коли за них заплатив.Скріншоти замовлення,бронювання, і самих білетів надаю.Також в замовленні в мене питання по перевізникам якщо йх два і воні різні,то якось відокремлюйте їх,бо не зовсім зрозуміло вони різні ,чи то один з такою назвою. ДЯКУЮ.
З Olsztyna до Львова автобус був комфортний, багато місця між сидіннями, тепло, водії ввічливі. А ось з Львова до Дніпра то вже якийсь жах. Автобус старий, тріщить, стукає все в середині просто неможливо. Водії постійно курили і весь цей дим йшов до нас до пасажирів. Було дуже холодно в автобусі, підігріву небуло взагалі. Я вважаю що за маршрут який 35 годин в дорозі умови повинні бути кращі. Дуже важка дорога.
Не пропустіть акції, знижки та спеціальні пропозиції INFOBUS. Підпишіться на розсилку та подорожуйте з нами дешевше!
Дякуємо за ваш відгук!