За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Lodz - Kamianets-Podilskiy

08:00 Лодзь Aut. Nádr., Kaliska ul. Włókniarzy 227
08:45 Гловно ul. Łódzka 8
09:15 Лович ul. Warszawska 9a, v přední části Hostel Lowicz
09:45 Сохачев Plac Square Dominika, u kostela
10:30 Брамки ul. Łódzka 40, Benzinka BP
10:45 Блоне ul. Powstancow 24, Parkoviště vedle McDonalds
12:00 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
13:05 Груєць ul.Armii Krajowej 50, in front of Dekada, Gas station Orlen
14:15 Радом Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
15:40 Пулавы Wojska polskiego- Dw.PKS na przystanku 155,254
16:50 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
18:20 Хелм ul. Lubelska 216, poblíž McDonald
19:45 Дорохуск celnice (POL-UKR)
20:50 Ягодин celnice (UA-PL)
22:10 Ковель Čerpací stanice "WOG", ul. Varšavská 3B
00:15 Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
01:35 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
02:40 Нетішин Aut. Nádr., ul.Rynkowa 2
03:05 Славута Aut. Nádr., ul.Sevcenka 13
03:35 Шепетівка Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
04:25 Старокостянтинів Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
05:10 Хмельницький Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
05:50 Ярмолинці (Хмельницька обл.) Zastavit ve středu na kruhu
06:30 Дунаївці Aut. Nádr., ul. Shevchenka 109
07:00 Камянець-Подільський Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
Перевізник: Lux-Reisen
Знижки: 15% Группа от 6 чел.
20% Дети 3-7 лет
50% Дети 0-2 лет

Показати всі рейси Лодзь - Камянець-Подільський

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information