• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Хмельник - Прага

ПП Коваль
Виїзди: 18 Лют, 20 Лют, 25 Лют, 27 Лют, 3 Бер, 5 Бер, 10 Бер, 12 Бер, 17 Бер, 19 Бер
  1. 07:00Хмільник Aut. Nádr., ul. V. Porika 7
  2. 08:30Вінниця Aut. Nádr., Kyivska 8
  3. 11:00Хмельницький Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  4. 13:45Тернопіль Aut. Nádr., Zhivova 7
  5. 16:30Львів Vlak. Nádr., zast. měst. autob., Dworcowe 1, v blízkosti parkoviště
  6. 18:00Шегині celnice (UA-PL)
  7. 18:30Медика celnice (PL-UA)
  8. 20:00Перемишль CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
  9. 21:30Ряшів Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  10. 23:40Краків Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  11. 01:20Катовіце ul. Piotra Skargi 6
  12. 02:30Бельсько-Бяла Aut. Nádr., dolna płyta, ul. Warszawska
  13. 03:00Чеський Тешин celnice (CZ-PL)
  14. 04:30Оломоуц Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
  15. 06:00Пардубице Aut. Nádr.
  16. 06:30Градец-Кралове Terminál HD
  17. 08:30Прага Aut. Nádr., "Roztyly"
  • Перевізник: ПП Коваль
  • Додаткова інформація: Возможна перевозка велосипеда в разобранном состоянии c доплатой 200-500 CZK
  • Багаж: 1шт. до 50кг(50x50x80)-бесплатно, каждый след. 1кг=20 CZK.
  • Знижки: 10% Дети 13-17 лет
    10% Инвалиды 1-й группы
    10% Студент (ISIC)
    10% Инвалиды 2-й группы
    50% Дети 7-12 лет
    80% Дети 0-6 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя