• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Киев - Адлер

Viabona Express
Виїзди: 15 Лис, 19 Лис, 22 Лис, 26 Лис, 29 Лис, 3 Гру, 6 Гру, 10 Гру, 13 Гру, 17 Гру
  1. 07:00Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 07:40Бориспіль Čerpací stanice «WOG» (34 km z dálnice Kyjev-Charkov)
  3. 10:00Пирятин Market on the track, ul. Krasnoarmeyskaya 154
  4. 11:50Полтава Zastavení Kiev highway, 4 (naproti "McDonalds")
  5. 14:00Харків Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  6. 15:45Гоптівка customs (UA-RU)
  7. 19:45Нехотеєвка (Белгородський р-н) customs (RU-UA)
  8. 06:30Ростов-на-Дону Aksayskiy pr., 23, IKEA
  9. 07:00Ростов-на-Дону Aut. Nádr., av.Siversa 1
  10. 07:30Кущевська Aut. Nádr., Kushchyovskaya
  11. 12:15Краснодар Aut. Nádr., "Památník Kaťuša", ul. Rusky 115
  12. 13:00Гарячий Ключ Vlak. Nádr.
  13. 14:05Джубга V blízkosti autobusového nádraží, hlavní silnice Novorossijskoe 113
  14. 15:20Туапсе Shop "MegaOil", ul. Sudoremontnikov
  15. 16:30Лазарєвське Blízko Vlak.Nadr
  16. 17:50Сочі ul. Yana Fabritsiusa 26
  17. 18:50Адлер Blíž nádraží, zastávka na ul. Lavrovaia
  • Перевізник: Viabona Express
  • Додаткова інформація: Перевозка велосипедов запрещена.Животные разрешаются до 4-х кг в специальных корзинах с наличием специальных документов для пересечения границы.
  • Багаж: 1шт. до 30кг (100х50х30)-бесплатно, каждый след.50-100UAH

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя