За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Кривой Рог - Киев (08:00) (3-6)

Виїзди: 18 Жов, 19 Жов, 20 Жов, 21 Жов, 25 Жов, 26 Жов, 27 Жов, 28 Жов, 1 Лис, 2 Лис
08:00 Кривий Ріг market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
10:00 Кропивницький Aut. Nádr., "Rybak"
11:30 Сміла Aut. Zastavka, "Na Pushke"
12:00 Черкаси Epicentr or Samolet
14:00 Бориспіль Sil'po market
14:30 Київ аеропорт Бориспіль Terminal D, last floor
14:40 Київ Metro Charkivska
14:50 Київ Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
15:10 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Перевізник: Kryvorozhskiy Express
Багаж: 1шт. до 20кг-бесплатно, каждый след. от 50 UAH

Показати всі рейси Кривий Ріг - Київ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information