Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Москва - Київ

Купити квитки на автобус Москва - Київ: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Київ. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Москва в Київ і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Київ дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
14:45 – 07:00 МоскваКиїв

16 год. 15 хв.

Вт, Сб

15:30 – 07:30 МоскваКиїв

16 год. 0 хв.

Ср, Сб

16:00 – 08:00 МоскваКиїв

16 год. 0 хв.

Чт, Нд

16:00 – 08:00 МоскваКиїв

16 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

17:00 – 07:00 МоскваКиїв

14 год. 0 хв.

Кожен день

17:00 – 09:25 МоскваКиїв

16 год. 25 хв.

Ср, Пт

18:00 – 08:00 МоскваКиїв

14 год. 0 хв.

Чт, Сб

18:00 – 08:30 МоскваКиїв

14 год. 30 хв.

Сб

18:00 – 07:00 МоскваКиїв

13 год. 0 хв.

Вт

Маршрут на карті

Як з Москва швидко доїхати до центру Київ в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Москва і куди прибувають до Київ. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Автокомбинат-1 ОООЧерновцы - Москва

Перевізник хороший,доїхали безпечно не відхиляючись від графіку.Все сподобалось

ШЛЯХ ГМБХКиев - Тула

Поїздкою задоволені, комфортно та швидко. Водії добрі і порядні, довезли до місця призначення. Плануєм повертатись цим же маршрутом. Щиро вдячна водіям.

ШЛЯХ ГМБХМосква - Киев

Автобус зручний, доїхали дуже швидко та ще й повезло з митницею. В Києві були на 1 год. раніше. Я вперше користувалась цим перевізником і дуже задоволена. Раніше їздила з іншої автостанції іншими перевізниками. Було набагато гірше( і сам автобус, і маршрут). Тому тепер буду користуватись…

Центурион плюсМосква - Киев

Комфортная поездка. Буду пользоваться услугами перевозчика.

ШЛЯХ ГМБХТула - Киев

Все, отлично, доехали с ветерком))

Центурион плюсМосква - Киев

Поездка нормальная

ШЛЯХ ГМБХКиев - Москва

поездка прошла отлично, на таможню ушло мало времени.Очень довольна

МосКиТрансКиев - Москва

Места в автобусе не соответствуют сайту.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя