• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Москва - Київ

Купити квитки на автобус Москва - Київ: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Київ. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Москва в Київ і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Київ дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
10:00 – 01:10 МоскваКиїв

15 год. 10 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб

13:00 – 01:00 МоскваКиїв

12 год. 0 хв.

Кожен день

13:30 – 04:00 МоскваКиїв

14 год. 30 хв.

Вт, Сб

14:00 – 07:00 МоскваКиїв

17 год. 0 хв.

Ср, Сб

14:45 – 07:00 МоскваКиїв

16 год. 15 хв.

Вт, Сб

16:00 – 08:00 МоскваКиїв

16 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

16:00 – 08:00 МоскваКиїв

16 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб, Нд

17:00 – 08:00 МоскваКиїв

15 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

17:00 – 08:00 МоскваКиїв

15 год. 0 хв.

Кожен день

17:00 – 08:00 МоскваКиїв

15 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

17:00 – 07:00 МоскваКиїв

14 год. 0 хв.

Кожен день

17:30 – 08:15 МоскваКиїв

14 год. 45 хв.

Кожен день

17:30 – 08:15 МоскваКиїв

14 год. 45 хв.

Кожен день

18:00 – 07:00 МоскваКиїв

13 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

18:00 – 08:30 МоскваКиїв

14 год. 30 хв.

Ср, Сб

18:00 – 08:00 МоскваКиїв

14 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

Маршрут на карті

Як з Москва швидко доїхати до центру Київ в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Москва і куди прибувають до Київ. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ФОП Мірчев А.ГКиев - Санкт-Петербург

дякую все гаразд, попри козні маскалів .

ВасилькивТрансАвтоГрадец Кралове - Львов

Рекомендую перевізника.Поїздкою задоволений на всі 100%

ВасилькивТрансАвтоХарьков - Полтава

Привітні водії, чистий салон, одноразові пакети... Докорів немає. Дякую))

ВасилькивТрансАвтоХарьков - Полтава

Доброго дня!!! Їхали з цим перевізником ВасилькивТрансАвто з Полтави до Харкова, все сподобалось. Привітні водії, чистий транспортний засіб, комфортне водіння. Велике спасибі за якість у всьому!!! Будемо звертатися і надалі!!!

ВасилькивТрансАвтоПрага - Львів

Все дуже сподобалося, приїхали швидко, комунікативні водії, особливо Анатолій

ВасилькивТрансАвтоКременчуг - Вроцлав

Поїздка була швидка, водії хороші. Одне, що не сподобалося - це російські мелодрами. Але це на любителя))

ВасилькивТрансАвтоПрага - Львів

Їхала з Праги до Львова. Досить комфортний автобус , приємні водії. Хороше співвідношення ціни і якості. Дякую.

ВасилькивТрансАвтоГрадец-Кралове - Київ

Дякую. Приїхали вчасно, прямий рейс без пересадки. Водії приємні. Автобус хоть і не новий, трохи вузькі сидіння, але все потрібне є. Кондиціонер, розетки, wi-fi.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя