• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Moskva - Kyiv

Koupit jízdenky na autobus Moskva – Kyiv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Kyiv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Moskva do Kyiv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Kyiv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
14:45 – 07:00 MoskvaKyiv

16 hod. 15 min.

Út, So

15:45 – 08:00 MoskvaKyiv

16 hod. 15 min.

Čt, Ne

15:45 – 08:00 MoskvaKyiv

16 hod. 15 min.

Po, St, Pá

17:30 – 08:20 MoskvaKyiv

14 hod. 50 min.

Denně

18:00 – 04:00 MoskvaKyiv

10 hod. 0 min.

So

18:00 – 07:00 MoskvaKyiv

13 hod. 0 min.

Út

18:00 – 08:00 MoskvaKyiv

14 hod. 0 min.

Čt, So

18:00 – 07:00 MoskvaKyiv

13 hod. 0 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Moskva do centra Kyiv v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Moskva a příjezdu v Kyiv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací