• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Moskva - Kyiv

Kup bilet na autobus Moskva – Kyiv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Kyiv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Moskva do Kyiv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Kyiv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
10:00 – 00:10 MoskvaKyiv

14 godz. 10 min.

Codziennie

14:45 – 07:00 MoskvaKyiv

16 godz. 15 min.

Wt, Sb

15:45 – 08:00 MoskvaKyiv

16 godz. 15 min.

Cz, Nd

15:45 – 08:00 MoskvaKyiv

16 godz. 15 min.

Pn, Śr, Pt

17:00 – 09:25 MoskvaKyiv

16 godz. 25 min.

Śr, Pt

17:30 – 08:20 MoskvaKyiv

14 godz. 50 min.

Codziennie

18:00 – 04:00 MoskvaKyiv

10 godz. 0 min.

Sb

18:00 – 07:00 MoskvaKyiv

13 godz. 0 min.

Codziennie

18:00 – 07:00 MoskvaKyiv

13 godz. 0 min.

Wt

18:00 – 08:00 MoskvaKyiv

14 godz. 0 min.

Cz, Sb

Trasa na mapie

Jak z Moskva szybko dojechać do centrum Kyiv w 2020 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Moskva oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Kyiv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation