За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Кривой Рог - Киев (17:00) (3-6)

Виїзди: 23 Лис, 24 Лис, 25 Лис, 29 Лис, 30 Лис, 1 Гру, 2 Гру, 6 Гру, 7 Гру, 8 Гру
17:00 Кривий Ріг market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
19:00 Кропивницький Aut. Nádr., "Rybak"
20:30 Сміла Aut. Zastavka, "Na Pushke"
21:00 Черкаси Epicentr or Samolet
23:00 Бориспіль Sil'po market
23:30 Київ аеропорт Бориспіль Terminal D, last floor
23:40 Київ Metro Charkivska
23:50 Київ Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
00:10 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Перевізник: Kryvorozhskiy Express
Багаж: 1шт. до 20кг-бесплатно, каждый след. от 50 UAH

Показати всі рейси Кривий Ріг - Київ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information