За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Кривой Рог - Киев (23:00) (1-2)

Виїзди: 27 Лис, 28 Лис, 4 Гру, 5 Гру, 11 Гру, 12 Гру, 18 Гру, 19 Гру, 25 Гру, 26 Гру
23:00 Кривий Ріг market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
01:00 Кропивницький Aut. Nádr., "Rybak"
02:30 Сміла Aut. Zastavka, "Na Pushke"
03:00 Черкаси Epicentr or Samolet
05:00 Бориспіль Sil'po market
05:30 Київ аеропорт Бориспіль Terminal D, last floor
05:40 Київ Metro Charkivska
05:50 Київ Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
06:10 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Перевізник: Kryvorozhskiy Express
Багаж: 1шт. до 20кг-бесплатно, каждый след. от 50 UAH

Показати всі рейси Кривий Ріг - Київ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information