По времени
По цене

Перевозчик Денисівка Авто

Телефон: +380951476061
Рейтинг перевозчика Денисівка Авто
4
Всего оценок: 8
 5
4
 4
2
 3
0
 2
2
 1
0

Все маршруты перевозчика

Чернівці - Лодзь Лодзь - Чернівці

 • 0
  Варшава - Тернополь

  Отлично!) Спокойно и комфортно

 • 0
  Варшава - Львов

  Їхала в ніч з 31 липня на 1 серпня. Прийшла за 10 хв до відправлення, дуже запізнювалась, але встигла. Водій спочатку був не в захваті, обурився що так пізно прийшла, але нічого, за 2 хв перевірив білет і звірив зі своєю відомістю і я сіла. Відправились з запізненням 10 хв, бо водій вирішував стосунки з іншою пасажиркою, в чому саме була проблема я не намагалась зрозуміти, ніби все закінчилось добре і ми поїхали) Автобус зручний, я навіть заснула, зупинявся у Любліні, потім на кордоні, на кордоні стояли 4 години, але ми навіть з автобуса не виходили. Загалом поїздка мене втомила , але я задоволена, більшого очікувати від автоуса й не треба. Їхали через РавуРуську

 • 0
  Черновцы - Варшава

  Приехали на ПП Краковец в 23-30,простояли до 8-00 на погран переходе.Доплатили 500 грн. водителям в переди сотящем автобусе что бы довезли до Варшавы,а то бы не успели на самоле на 14-25.По расписанию должны были быть в Варшаве в 05-45 утра.

 • 0
  Варшава - Львов

  Очень слабо. Водитель не знает дорогу и видимо не умеет пользоваться навигатором, 2 раза свернули не туда и потеряли кучу времени. Стиль вождения оставляет желать лучшего.

 • 0
  Варшава - Черновцы

  Професійні водії, гарний сервіс, зручний автобус, швидке проходження кордону. Однак хотілося б, щоб пасажири сідали на ті місця, на які купили квиток, а не по бажанню. У деяких сидіннях підставки для ніг не функціонували, що бажано б виправити перевізнику. Загалом, перевезенням задоволена. Дякую!

Поиск маршрута Пожалуйста, подождите

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

Дополнительная информация