По времени
По цене

Перевозчик VasilkivTransAvto

Телефон: +380457127827
Рейтинг перевозчика VasilkivTransAvto
3.19
Всего оценок: 16
 5
6
 4
2
 3
1
 2
3
 1
4

Все маршруты перевозчика

295 Киев - Гайсин 893 Киев - Трускавец
894 Трускавец - Киев 296 Гайсин - Киев
103 Киев - Кропивницкий 104 Кропивницкий - Киев
171 Киев - Николаев 172 Николаев - Киев
169 Киев - Сокиряны 170 Сокиряны - Киев
1228 Чоп - Киев 1227 Киев - Чоп
615 Киев - Кировоград 616 Кировоград - Киев
142 Київ - Прага (V) 142 Прага - Киев (V)
Киев - Москва Москва - Киев
Кривой Рог - Щецин Щецин - Кривой Рог
142 Прага - Киев (30.03)(V)

Фотографии


 • 0
  | 31.01.2018 Praha - Kiev

  Супер компания. Туалет чистый и работал всю дорогу. интернет отличный, зарядка для мобильного есть. останавливался на нормальных заправках, где туалет аккуратный и бесплатный (а не 2 злотых, когда ты в польше проездом). Даже какие-то дурацкие фильмы крутили.

  Сиденья очень хорошо раскладывались, что почти лежишь. (Я ехала на полностью белом автобусе, тут на фотках такого не вижу)

  И в автобусе чисто. Мы зашли в Праге, был помыт пол, хорошо пахло. В общем 30 часов дороги до Киева прошли незаметно :)

  06.02.2018 VasilkivTransAvto | 31.01.2018 Praha - Kiev

  Доброго дня шановний пасажир! Дякуємо за Ваш відгук стосовно оцінки Вашої поїздки на автобусах нашої компанії. Нам дуже приємно, що Ви скористалися послугами нашої компанії і надіємося на подальшу співпрацю. Просимо залишати Ваші відгуки після кожної поїздки, це дасть нам змогу оперативно реагувати на Ваші побажання та недоліки для підвищення безпеки перевезень, покращення якості поїздок, а також поліпшення культури обслуговування пасажирів працівниками нашої компанії. З повагою колектив компанії-перевізника.

 • 0
  | 02.12.2017 Wroclaw - Katowice

  Wszystko w porządku, punktualnie we Wrocławiu, w Katowicach nawet sporo przed czasem. Bardzo miła obsługa, polecam.

  06.12.2017 VasilkivTransAvto | 02.12.2017 Wroclaw - Katowice

  Доброго дня шановний пасажир! Дякуємо за Ваш відгук стосовно оцінки Вашої поїздки на автобусах нашої компанії. Нам дуже приємно, що Ви скористалися послугами нашої компанії і надіємося на подальшу співпрацю. Просимо залишати Ваші відгуки після кожної поїздки, це дасть нам змогу оперативно реагувати на Ваші побажання та недоліки для підвищення безпеки перевезень, покращення якості поїздок, а також поліпшення культури обслуговування пасажирів працівниками нашої компанії. З повагою колектив компанії-перевізника.

 • 0
  | 13.10.2017 Kiev - Krakow

  Never use!

  Buses very old, internet not working properly, no electric socket or usb for phone charging, no service.

  Not recommended!

  20.10.2017 VasilkivTransAvto | 13.10.2017 Kiev - Krakow

  Доброго дня шановний пасажир! Ваш відгук не відповідає дійсності, автобус який того дня виконував зазначені положення відповідає всім вимогам і стандартам перевезень на міжнародних маршрутах, в автобусі відмінно працює WI-FI по територіях України, Польщі та Чехії. В автобусі є всі необхідні зручності для даного виду перевезень. Дякуємо за Ваш відгук стосовно оцінки Вашої поїздки на автобусах нашої компанії. Нам дуже приємно, що Ви скористалися послугами нашої компанії і надіємося на подальшу співпрацю. Просимо залишати Ваші відгуки після кожної поїздки, це дасть нам змогу оперативно реагувати на Ваші побажання та недоліки для підвищення безпеки перевезень, покращення якості поїздок, а також поліпшення культури обслуговування пасажирів працівниками нашої компанії. З повагою колектив компанії-перевізника.

  20.10.2017 Amrah Karim | 13.10.2017 Kiev - Krakow

  Dear company representative,

  You just sitting in your office and blame users that we are not giving true feedback. I am sure that you are never traveled in any of your company's buses.

  You cannot blame us on our feedback, you only have to thank us for our feedbacks which helps you to improve your services.

  Even in Turkey they keep this kind of buses in museum. And you are planning routes through EU.

  20.10.2017 VasilkivTransAvto | 13.10.2017 Kiev - Krakow

  Доброго дня шановний пасажир! Спеціалістами нашої компанії вибірково проведено опитування п'яти пасажирів, які того дня їхали разом з Вами даним рейсом, жоден з них не підтвердив Ваші слова щодо поїздки, тому ще раз повідомляємо Вас, що Ваш відгук не відповідає дійсності, автобус який того дня виконував зазначені перевезення відповідає всім вимогам і стандартам перевезень на міжнародних маршрутах, в автобусі відмінно працює WI-FI по територіях України, Польщі та Чехії. В автобусі є всі необхідні зручності для даного виду перевезень, у тому числі автобус обладнаний відповідними пристроями для зарядження мобільних телефонів, планшетів, гаджетів, тощо.... Але не дивлячись на це, ми дякуємо за Ваш відгук стосовно оцінки Вашої поїздки на автобусах нашої компанії. Нам дуже приємно, що Ви скористалися послугами нашої компанії і надіємося на подальшу співпрацю. Просимо залишати Ваші відгуки після кожної поїздки, це дасть нам змогу оперативно реагувати на Ваші побажання та недоліки для підвищення безпеки перевезень, покращення якості поїздок, а також поліпшення культури обслуговування пасажирів працівниками нашої компанії. З повагою колектив компанії-перевізника.

 • 1
  | 05.10.2017 Kiev - Lviv

  Gas smelling old bus it was horrible.

  12.10.2017 VasilkivTransAvto | 05.10.2017 Kiev - Lviv

  Доброго дня шановний пасажир! Автобус SETRA S-315HDH реєстраційний номерний знак АІ9156АО який того дня виконував зазначені перевезення знаходиться у доброму технічному стані та має добрий зовнішній вигляд, автобус європейського класу який пройшов відповідну обов'язкову діагностичну перевірку та відповідний технічний контроль перед виїздом на маршрут. 

  Даний автобус працює на дизельному пальному, жодних газових приладів автобус не має.

  Дякуємо за Ваш коментар, він буде врахований нашою компанією при подальшій роботі.   

 • 0
  | 06.09.2017 Moskva - Kiev

  The trip was ok. I would recommend this company for long trips! ;)

  12.10.2017 VasilkivTransAvto | 06.09.2017 Moskva - Kiev

  Доброго дня шановний пасажир! Дякуємо за Ваш відгук стосовно оцінки Вашої поїздки на автобусах нашої компанії. Нам дуже приємно, що Ви скористалися послугами нашої компанії і надіємося на подальшу співпрацю. Просимо залишати Ваші відгуки після кожної поїздки, це дасть нам змогу оперативно реагувати на Ваші побажання та недоліки для підвищення безпеки перевезень, покращення якості поїздок, а також поліпшення культури обслуговування пасажирів працівниками нашої компанії.

  З повагою колектив компанії-перевізника.

Поиск маршрута Пожалуйста, подождите

Напишите ваше сообщениеИдет соединение...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

Дополнительная информация